e-mail: kontakt@willa-bystry.pl
| Główna | Napisz do nas | Partnerzy |
PolskiAngielski
Pokoje | Cennik | Rezerwacja | Lokalizacja | Atrakcje
Warunki rezerwacji.

Po telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu rezerwacji prosimy o wpłatę ustalonej kwoty zadatku (ok. 30-50%). Pozostała część należności za pobyt oraz opłata klimatyczna płatna jest na w dniu przyjazdu w trakcie zameldowania. Kwota naliczana jest za cały rezerwowany termin pobytu, pomniejszona o wpłacony zadatek. Wcześniejszy wyjazd gościa z przyczyn niezależnych od nas , nie uprawnia do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystany okres.
W przypadku zmiany terminu rezerwacji lub całkowitej rezygnacji z pobytu przez klienta wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.
Przed dokonaniem rezerwacji i wpłatą zadatku prosimy o zapoznanie się z regulaminem umieszczonym poniżej. Dokonanie rezerwacji traktujemy równoznacznie z akceptacją regulaminu pobytu.


Konto do wpłat;
Alior Bank SA
Numer konta: PL 53 2490 0005 0000 4500 3747 1785  (przelewy z kraju podajemy nr. konta bez PL)
Dla przelewów zagranicznych dodatkowo potrzebny jest tzw. SWIFT CODE (BIC); ALBPPLPW
Właściciel konta: Willa "Bystry" ul. Karłowicza 7, 34-500 Zakopane.
W tytule wpłaty prosimy wpisać nazwisko rezerwującego oraz  termin pobytu.


Regulamin pobytu.

W celu zapewnienia udanego wypoczynku i uniknięcia nieporozumień prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15.00 w dniu przyjazdu , a kończy się o 11.00 w dniu wyjazdu.
Przedłużenie pobytu w dniu wyjazdu do godz. 22,00 wiąże się z opłatą 50% ceny dobowej pokoju ( pod warunkiem dostępności pokoju i ustalenia tego faktu z obsługa). 
Prosimy o informacje o przyjazdach po godz. 20,00.
Późny przyjazd
po godz. 22.00 skutkuje dod. opłatą w wys. 50 zł. O tym fakcie należy uprzedzić telefonicznie lub mailowo.
Możliwość wcześniejszego przyjazdu przed godz. 15,00 należy uprzednio uzgodnić z obsługą obiektu.
Na pobyt większej liczby gości w pokoju niż ustalono w trakcie rezerwacji zgodę musi wyrazić właściciel stosownie do możliwości lokalowych i za dod. opłatą. W innym razie właściciel zastrzega sobie prawo usunąć z pokoju wszystkich gości i anulować rezerwację bez zwrotu poniesionych opłat.
Możliwość odwiedzin osób trzecich  należy uprzednio uzgodnić z właścicielami obiektu. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie budynku do godz. 22,00. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22,00 do 6,00 rano.
Zachowanie gości nie powinno zakłócać spokoju innych osób. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających zachowującym się agresywnie , naruszającym spokój lub dobra sąsiadów oraz nieprzestrzegającym powszechnie stosowanych norm współżycia miedzy ludźmi właściciel ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych opłat.
Ze względu ochrony przeciw pożarowej na terenie obiektu i w pokojach  nie wolno używać otwartego ognia w  jakichkolwiek postaci oraz  urządzeń elektrycznych lub gazowych niebędących wyposażeniem budynku. Zabrania się wnoszenia materiałów łatwopalnych, wybuchowych lub materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
Na terenie budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
Do każdego pokoju wydawany jest po zameldowaniu jeden klucz. Za dodatkowy klucz pobieramy kaucje zwrotną 250zł. W przypadku zgubienia klucza  pobierana jest opłata 250zł.
Na każdy pokój przypada jedno miejsce postojowe na samochód osobowy. Możliwość zaparkowania dodatkowego samochodu należy wcześniej uzgodnić z właścicielem. Parking przy budynku jest bezpłatny , niestrzeżony i tylko dla samochodów osobowych. W dniu przyjazdu wskazywane jest miejsce postojowe i prosimy o niezmienianie go w trakcie pobytu.
Nie akceptujemy pobytów ze zwierzętami.
Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione po wymeldowaniu się z pokoju.
Obowiązuje zakaz chodzenia po budynku w obuwiu narciarskim.


Wypełniając i wysyłając poniższy formularz mogą Państwo sprawdzić dostępność preferowanych pokoi i terminów
Postaramy się odpowiedzieć w możliwie najkrótszym czasie.

 

Zapytanie rezerwacyjne
Zapytaj o wolne miejsca